Opinie

Podaruj gościom niezapomniane chwile.

AUGUSTIN EGURROLA: To jest światowy poziom!
AGNIESZKA CHYLIŃSKA: Jesteś wybitny!
MAŁGORZATA FOREMNIAK: Za każdym razem pokazujesz coś innego!

Przeczytaj opinie
moich klientów

Występ Piotra na naszym ślubie był niesamowitą niespodzianką dla naszych gości. Wszyscy cudownie się bawili i pokaz na długo pozostanie w naszej pamięci :) Wyjątkowy kontakt z publicznością, profesjonalnie przygotowany spektakl, magicznie i z klasą :) Serdecznie polecam wszystkim, którzy poszukują tego typu rozrywki na różne okazje!!!

thumb Justi St
2 grudnia, 2020

Niesamowity człowiek z dużym doświadczeniem. Bardzo uprzyjemnił nam mój urodzinowy wieczór. Polecam jak najbardziej. Na pewno jeszcze będziemy go gościć :)

thumb Piotr Łykowski
2 kwietnia, 2022

Iluzjonista Piotr Denisiuk był zaproszony w ramach niespodzianki dla naszego zespołu podczas integracji. Oczywiście sprostał oczekiwaniom. Występ był rewelacyjny! Niesamowita była możliwość stanięcia z magią twarzą w twarz, a nawet i ręka w rękę. Wspaniale jest odczuć cząstki magii na własnej skórze. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni. Polecamy imprezy firmowe z udziałem Pana Piotra.

thumb Fundacja OIC Poland w Lublinie
2 grudnia, 2020

Serdecznie polecamy Pana Piotra, goście byli zachwyceni i zaskoczeni taką atrakcją. Pan Piotr bardzo komunikatywny i zabawny, polecam każdemu kto chce chce wyjść troszkę poza typowe weselne schematy :)

thumb Katarzyna Wardach
2 grudnia, 2021

Bardzo nam się podobało! Naszym gościom również. Wszyscy chwalili występ, doceniając rodzaj rozrywki - kulturalnie i dla dorosłych. Było zabawnie i na luzie. Super kontakt z ludźmi! Występ bez mikrofonu, blisko gości był świetnym pomysłem. Naprawdę 10/10 :) Jeszcze raz bardzo Ci dziękujemy Piotrze.

thumb Malgorzata Borucka
2 września, 2022

Występ Pana Piotra to widowisko najpiękniejszej magii jaką można sobie wyobrazić. Wspaniały kontakt z gośćmi weselnymi. Profesjonalny i bardzo elegancki spektakl pozostawił niezapomniane wspomnienia. Mamy nadzieje, że jeszcze nie raz będziemy być uczestnikami pokazu Pana Piotra. Bardzo Polecamy!!!!

thumb Andrzej Pietras
2 sierpnia, 2022

Zadowoleni klienci
to między innymi:

Piotr Denisiuk wraz z Łukaszem Jakubów
piotr Denisiuk iluzjonista
Łukasz Jakubów manager

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do twojej dyspozycji : )
Łukasz jest moim managerem i to z nim sprawnie ustalisz wszystkie szczegóły

Łukasz Jakubów, 607 476 605 manager@denisiukpiotr.pl

Poproś o kontakt