Mam Talent

Iluzjonista z "Mam Talent!" - Piotr Denisiuk

Niżej zobaczysz występy od castingu po finał.

Iluzjonista z Mam Talent - casting

Występ castingowy to występ, który potoczył się szeroko w Internecie. Na samym YouTube zyskał ponad 15 MLN wyświetleń i kolejne kilka milionów na Facebooku. Mimo już 7 lat od tego występu, ludzie nadal go pamiętają i na występach zbierają szczękę z podłogi, kiedy z bloku rysunkowego z hukiem wypada kula do kręgli.

W trakcie występu castingowego jurorzy oraz widzowie zobaczyli pojawienie kuli do kręgli z bloku rysunkowego, pojawienie krzyżyka na dłoni Małgorzaty Foremniak, a także specjalnie przygotowane efekty dla Agnieszki Chylińskiej oraz Agustina Egurroli z żetonem oraz znikającą wodą.

WYŚWIETLENIA W INTERNECIE: +20 MILIONÓW zobacz
casting

Iluzjonista Mam Talent - półfinał

Ten występ zakończył się owacjami na stojąco od jury i widowni. Jest to prawdopodobnie najlepszy występ z wszystkich trzech, a opinie jury były bardzo pozytywne.

Wyjęcie piłki tenisowej z tabletu, pojawienie kieliszka wina oraz złotej rybki to momenty magii, które zapewniły wejście do finału z pierwszego miejsca w odcinku.

WYŚWIETLENIA NA YOUTUBIE: +2,8 MILIONA zobacz
półfinał

Iluzjonista Mam Talent - finał

Finał i 4 miejsce w finale "Mam Talent!" to duże osiągnięcie. Pokaz finałowy był stworzony specjalnie pod program i był inny od poprzednich, a efektem finalnym było zniknięcie i pojawienie się jako jeden z asystentów w masce.

Występ finałowy to dużo przygotowań i coraz większych oczekiwań ze strony publiczności. Iluzja jest wspaniałą dziedziną, która pozwala na tworzenie specjalnych występów, podczas których może się wydarzyć praktycznie wszystko.

WYŚWIETLENIA NA YOUTUBIE: +1,8 MILIONA zobacz
finał
Piotr Denisiuk wraz z Łukaszem Jakubów
piotr Denisiuk iluzjonista
Łukasz Jakubów manager

POROZMAWIAJMY

Poczuj dumę z wyboru atrakcji, którą goście będą pamiętać latami.


Podaruj gościom pewny efekt WOW.

Łukasz Jakubów, 607 476 605 manager@mistrzowiemagii.pl

Szybki kontakt