Iluzjonista z Mam Talent!

Iluzjonista Mam Talent! - Finalista Mam Talent! - 4 miejsce w X edycji programu.

Występy w dniu emisji były oglądane przez 2,5 mln osób, a następnie szeroko udostępniane w Internecie – ponad 12 mln wyświetleń na Youtube i ponad 8 mln na Facebooku. To absolutny rekord wyświetleń pojedynczego występu iluzjonisty w Polsce.

Każdy występ jest możliwy do obejrzenia na YouTube. Po kliknięciu film otworzy się w nowej karcie.

Iluzjonista z Mam Talent, wszystkie pokazy:

Występ castingowy był dla mnie czymś niezwykłym. Nie z powodu niewiarygodnej ilości wyświetleń po emisji, ale mojego poczucia, że nie przygotowałem się do niego jakoś specjalnie. Od długiego czasu występowałem, a moje pojawienie się w “Mam Talent!” było kierowane chęcią przygody i sprawdzenia się w takim programie. Wiedziałem, że do mojej edycji przyszło sporo iluzjonistów i mam z kim konkurować. Po występie castingowym miałem wrażenie, że „dobry występ, ale pewnie do półfinału wybiorą kogoś innego”. Jak duże było moje zdziwienie, gdy okazało się, że za dwa miesiące występuję w półfinale na żywo.

Wyświetleń na YouTube: + 14 milionów

Z występu półfinałowego jestem najbardziej dumny. Jako pierwszy iluzjonista w „Mam Talent!” używałem tabletu i nowoczesnej technologii do pokazu magicznego. Mimo że wszedłem na scenę bardzo spokojny, serce waliło mi jak młot. Świadomość tego, że jest to odcinek na żywo i za kamerą są 2 miliony osób, nie pomagała. Był to jednocześnie najtrudniejszy występ ze wszystkich, wiele rzeczy mogło pójść nie tak. Kiedy jednak występ się skończył, a kilkanaście minut później ogłoszono mnie zwycięzcą odcinka, pojawiła się niesamowita radość i impuls do tego, że czas myśleć o występie finałowym.

Wyświetleń na YouTube: + 2,5 miliona

Występ finałowym był dla mnie dużym wyzwaniem. Miałem pomysł na coś, czego nie mógłbym zrobić nigdzie indziej. Ponieważ nie występuję z dużą iluzją, chciałem spróbować swoich sił. Wiedziałem, że jestem iluzjonistą i w finale „Mam Talent!” trzeba zrobić coś wyjątkowego. Chciałem pokazać się na scenie i zniknąć. Następnie asystent miał się odwrócić i pokazać, że on jest mną. Koncepcja prosta, jednak wykonanie zajmowało trochę czasu. Miałem do tego 3 tygodnie, które były najkrótszymi tygodniami w moim życiu. Wystąpiłem i udało się zająć 4 miejsce! Na szczęście po „Mam Talent!” moja przygoda z iluzją trwa i cały czas występuję, dając ok. 100 pokazów rocznie!

Wyświetleń na YouTube: + 1,5 miliona

Wywiad w Radio Eska

Pamiętaj!

Wolny termin możesz sprawdzić online w zakładce kalendarz, a w razie pytań skontaktuj się ze mną.