Cześć!

Pomyślałem, że podzielę się z Tobą moimi planami na najbliższe miesiące. Zbliżają się wakacje, więc specyfika występów też ulega zmianie — odbywa się nieco mniej eventów, a więcej wesel i imprez plenerowych.

Jak to wygląda u mnie? Przede wszystkim możesz w KALENDARZU ONLINE sprawdzić gdzie i kiedy występuję. Być może będę akurat występował w Twojej okolicy na wydarzeniu, które możesz odwiedzić.

Co prawda w większości występuję na zamkniętych wydarzeniach, ale jest szansa, że nasze drogi się przetną 🙂

A co do tematu, to mam 3 główne obszary, na których skupię się w najbliższych miesiącach:

 

1. Występy na weselach

 

Jest to jedna z moich specjalizacji, którą cały czas rozwijam. Pokazy na weselach sprawdzają się rewelacyjnie, a w Polsce to cały czas nowość! Łączę magię i rozrywkę, dzięki czemu jest to rodzaj atrakcji, który sprawdza się dla gości w każdym wieku, a dynamika i lekkość sprawia, że jest to pewny efekt WOW dla gości.

Pary Młode mają pewność, że atrakcja będzie trafiona i że ich wesele będzie na ustach ich gości długo po jego zakończeniu.

Zwykle robię 25-minutowy pokaz na parkiecie oraz godzinę magii z bliska. TUTAJ przeczytasz więcej o pokazach na weselach.

Możesz też sprawdzić w KALENDARZU, czy interesujący Cię termin jest dostępny. Jak widzisz, dość często występuję na tę okazję i są to występy, które w tej części roku zajmują mi praktycznie każdy weekend 🙂 

 

 

2. Pokazy biletowane

 

Rozpoczynam swoją przygodę z występem, na który widzowie specjalnie przychodzą. Głównie występuję na eventach i wydarzeniach, na których jestem atrakcją wieczoru. Firmy, agencje i inne instytucje ufają, że zapraszając mnie na występ, wniosę realną wartość do wydarzenia i wzbudzę efekt WOW.

Tym się zajmuję i bardzo to lubię, jednak występy biletowane mają swój klimat i inną specyfikę. Zwróć uwagę, że wybierając się do teatru czy na jakiś występ, wcześniej sobie planujesz czas, wieczorem się szykujesz i jesteś na miejscu wcześniej, specjalnie na występ danej osoby.

Jest to dla mnie niezwykłe, że ludzie poświęcają swój czas, energię i pieniądze, żeby coś przeżyć. Bardzo mi się podoba ta idea, dlatego w tym roku co najmniej kilka razy wystąpię ze swoim 50-minutowym występem biletowanym. Na INSTAGRAMIE będą informacje na bieżąco.

 

 

3. YouTube

 

Tak, plany muszą wejść w życie! Swój kanał na YouTube prowadzę raczej nieregularnie, a chcę to bardziej uporządkować i podzielić się z Tobą moimi najlepszymi numerami. Wiem, że magię najlepiej doświadczyć na żywo, ale przez Internet też się ją dobrze ogląda!

Mam już plan działania, więc nie pozostaje nic innego, jak je wdrożyć. Dlatego zachęcam Cię do oglądania, a jak któryś film Ci się spodoba, to będę wdzięczny za komentarz czy łapkę w górę.

Będą to filmy raczej w klimacie magii na ulicy, ale jak masz jakieś pomysły na rozbudowę kanału, koniecznie daj znać. Wezmę pod uwagę każdą opcję 🙂 

 

 

Takie mam plany! Co dokładnie z nich wyjdzie, zobaczymy. Ale wiedz, że jestem konsekwentną osobą, która nie boi się pracy i chętnie je zrealizuje.

Mam nadzieję, że wkrótce dane będzie nam się spotkać na żywo.

A jak masz do mnie jakieś pytanie, po prostu kliknij w zakładkę KONTAKT i napisz do mnie. Czytam i odpowiadam na każdą wiadomość 🙂