Iluzjonista na event

Podaruj gościom zachwyt.

 

Iluzjonista na event? Atrakcja na imprezie firmowej lub innym wydarzeniu, to wisienka na torcie. Aby Twoje wydarzenie było niezapomniane, dodaj do niej magię na najwyższym poziomie!

W zależności od imprezy występ jest dopasowany do okoliczności. Dwa główne rodzaje pokazów:

  • Show Sceniczne – nowa jakość pokazu iluzji. Widowiskowe show wypełnione efektami znanymi z „Mam Talent!” (m.in. pojawienie kuli do kręgli, wyjęcie piłki tenisowej z tabletu), które przebiega w interakcji z publicznością. Występ trwa od 15 do 30 minut, w zależności od potrzeby. Pewny efekt WOW dla wymagającej widowni.

 

  • Stand-up – prawdopodobnie najlepsza atrakcja na imprezy w stylu kolacja + zabawa z DJ’em. Do tego występu nie jest wymagana scena, a jedynie wolna przestrzeń, np. parkiet. Występ trwa 25-30 minut i przebiega w ciągłym dialogu z gośćmi, którzy biorą czynny udział w występie. Jest to sprawdzony i zaskakujący występ na imprezy firmowe i inne okazje.

 

Występ jest dopasowywany do Twojej okazji. Dzięki temu masz pewność, że występ, który zobaczą Twoi goście jest sprawdzony, pewny i powoduje efekt WOW. Każdy występ jest stale ulepszany i dodawane są do niego coraz lepsze efekty!

Iluzjonista na event i imprezę firmowąRodzaje występów
Show sceniczne

– 8000 PLN
– ważne eventy
– pewny efekt WOW
– najwyższa jakość
– numery z „Mam Talent!”

Stand-up

– 3000 PLN
– pokaz na parkiecie
– imprezy firmowe i wesela
– zaskakujące numery
– duża interakcja z gośćmi

Kiedy występ się kończy, a widownia jest zafascynowana występem, wiele osób chciałoby indywidualnie podejść i doświadczyć magii z bliska. Close-up, czyli iluzja z bliska, pozwala na indywidualne i bezpośrednie podejście do każdej osoby, a magia która dzieje się w ich dłoniach zapada w pamięci na długie lata.

Close-up

– 2000 PLN
– godzinna atrakcja
– magia w dłoniach widzów
– spójna atrakcja
– na lata zapada w pamięci


Z doświadczenia widzę, że najlepiej sprawdza się połączenie pokazu głównego i iluzji z bliska. Dzięki temu goście mają możliwość wziąć udział w występie, a później doświadczyć magii z bliska, co jest niesamowitym przeżyciem.
Rekomenduję następujące pakiety:

Show +
Close-up


10.000 PLN

 

– gwarantowany efekt WOW
– iluzjonista na event i imprezy
– numery znane z Mam Talent!
– 1,5h atrakcja
– spójna atrakcja wieczoru

Stand-up +
Close-up


5000 PLN

 

– przygotowany na imprezy firmowe
– duża interakcja z widownią
– 1,5h atrakcja
– niewymagana scena
– połączenie magii i rozrywki

Na samej górze strony możesz zobaczyć film z show scenicznego. Niżej możesz obejrzeć połączenie pokazu stand-up i iluzji z bliska, a na samym dole strony są jeszcze dodatkowe filmy.

Pamiętaj!

Wolny termin możesz sprawdzić online w zakladce kalendarz, a w razie pytań skontaktuj się.