Iluzjonista na wesele

Trafny wybór atrakcji może sprawić, że Wasze wesele będzie zapamiętane przez gości na lata.

PRZED: Iluzjonista na wesele? Co to w ogóle za pomysł?! 

POMieliście genialny pomysł z tym magikiem!

 

Największy problem podczas organizacji wesela? Jest tyle spraw do zrobienia, że nie skupiamy się na odczuciu pojedynczego gościa w trakcie imprezy. Usługa, którą Wam proponuję to coś więcej, niż pokaz iluzji. To dodanie do Waszego wesela wisienki na torcie, aby goście się świetnie bawili i ze wszystkich wesel, na których byli, wspominali właśnie Wasze! Jak to robię? Za pomocą dwóch rodzajów występów:

  • Stand-up – 25-30 minutowy pokaz, który przebiega w dużej interakcji z publicznością. Występ jest lekki i dynamiczny, a Wasi goście biorą czynny udział w większości numerów, m.in. mnożenie banknotu jednego z widzów, ułożenie kostki Rubika w ułamku sekundy czy pojawienie jajka z pustego worka. Pokaz najlepiej sprawdza się po drugim ciepłym daniu, ok. 21:00. Jest to efektowne, pełne humoru widowisko, które podnosi dynamikę wesela i zapewnia świetny temat do rozmów.

 

  • Close-up – kiedy występ się kończy, a goście są zafascynowani pokazem, wiele osób chciałoby zobaczyć coś jeszcze. I właśnie w tym momencie mają możliwość doświadczyć magii w swoich dłoniach. Podczas iluzji z bliska chodzę po sali i czaruję dla gości siedzących przy stołach, palących papierosa przed lokalem (znikający zapalony papieros budzi wiele emocji), dzięki czemu goście między sobą się przenikają i integrują. Jest to trafna atrakcja dla osób, które nie tańczą, a indywidualne podejście do każdego sprawia, że jest to często niezapomniane przeżycie.

 

Z doświadczenia widzę, że iluzjonista na wesele sprawdza się rewelacyjnie. Dla większości gości jest to pierwsze spotkanie z magią na żywo, dzięki czemu to przeżycie zapada bardzo głęboko w pamięci.Rodzaje występów:
Stand-up

– 3000 PLN
– główna atrakcja
– oryginalny pomysł
– pewny efekt WOW
– numery z „Mam Talent!”

Close-up

– 2000 PLN
– dodatkowa atrakcja
– magia w dłoniach gości
– atrakcja dla nietańczących
– na lata zapada w pamięci

Z doświadczenia widzę, że najlepiej sprawdza się połączenie pokazu głównego i iluzji z bliska. Dzięki temu goście mają możliwość wziąć udział w występie, a później doświadczyć magii z bliska, co jest niesamowitym przeżyciem.
Rekomenduję następujące połączenie:

Stand-up +
Close-up


5000 zł

 

– pewny efekt WOW
– duża interakcja z gośćmi
– 1,5h atrakcja
– oryginalne połączenie
– goście tego nie widzieli

Nie jesteście przekonani, czy to będzie coś odpowiedniego na Wasze wesele? Zobaczcie jak magia sprawdziła się na bankiecie w Wiedniu.

Pamiętajcie!

Wolny termin możecie sprawdzić online w zakładce kalendarz, a w razie pytań napiszcie 🙂