Mam Talent

Iluzjonista z "Mam Talent!" - finalista X edycji programu.

Niżej zobaczysz wszystkie występy.

casting

Występ castingowy był dla mnie czymś niezwykłym. Wierzyłem w siebie i swoje umiejętności, jednocześnie nie spodziewałem się, że występ zrobi na jurorach i widzach aż tak duże wrażenie.

Od długiego czasu występowałemi poszedłem do “Mam Talent!”, żeby się sprawdzić w takim programie i po przygodę. Wiedziałem, że do mojej edycji przyszło sporo iluzjonistów i mam z kim konkurować. Po występie castingowym miałem wrażenie, że „dobry występ, ale pewnie do półfinału wybiorą kogoś innego”. Jak duże było moje zdziwienie, gdy okazało się, że za dwa miesiące występuję w półfinale na żywo.

WYŚWIETLENIA NA YOUTUBIE: + 15 MILIONÓW zobacz
casting

półfinał

Z występu półfinałowego jestem najbardziej dumny. Jako pierwszy iluzjonista w „Mam Talent!” używałem tabletu i nowoczesnej technologii do pokazu magicznego.

Mimo że wszedłem na scenę bardzo spokojny, serce waliło mi jak młot. Świadomość tego, że jest to odcinek na żywo i za kamerą są 2 miliony osób, nie pomagała. Był to jednocześnie najtrudniejszy występ ze wszystkich, wiele rzeczy mogło pójść nie tak. Kiedy jednak występ się skończył, a kilkanaście minut później ogłoszono mnie zwycięzcą odcinka, pojawiła się niesamowita radość i impuls do tego, że czas myśleć o występie finałowym.

WYŚWIETLENIA NA YOUTUBIE: + 2,8 MILIONA zobacz
półfinał

Finał

Występ finałowym był dla mnie dużym wyzwaniem. Miałem pomysł na coś, czego nie mógłbym zrobić nigdzie indziej.

Wiedziałem, że w finale „Mam Talent!” trzeba zrobić coś wyjątkowego. Chciałem zrobić numer w nieco innej koncepcji i wykorzystać całą scenę, a nie tylko podchodzić do jury. Chciałem zniknąć ze sceny i pojawić się w zupełnie innym miejscu. Koncepcja prosta, jednak wykonanie zajmowało trochę czasu. Miałem do tego 3 tygodnie, które były najkrótszymi tygodniami w moim życiu. Ten występ nie był występem mojego życia, ale cały czas mam do niego duży sentyment.

WYŚWIETLENIA NA YOUTUBIE: +1,8 MILIONA zobacz
finał
Piotr Denisiuk wraz z Łukaszem Jakubów
piotr Denisiuk iluzjonista
Łukasz Jakubów manager

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteśmy do twojej dyspozycji : )
Łukasz jest moim managerem i to z nim sprawnie ustalisz wszystkie szczegóły.

Łukasz Jakubów, 607 476 605 manager@denisiukpiotr.pl

Szybki kontakt