Pokaz Iluzji

🪄 Pokaz iluzji to pomysł na atrakcję, dzięki której zorganizujesz niezapomnianą imprezę, która będzie się wyróżniać na tle innych, a Twoi goście będą pamiętać wydarzenie na długie lata.

🏆 Występ Piotra, finalisty „Mam Talent!” to pewny efekt WOW, a wspólne doświadczanie niemożliwego jest świetnym tematem do rozmów i buduje relacje wśród gości.

ekscytujący pokaz iluzji

Zobacz fragment występu (7 min.)

Pokaz iluzji na Twoją imprezę

💡 Odpowiednia atrakcja na Twoim wydarzeniu może ogromnie podnieść morale zespołu i pogłębić relacje w firmie. Dzięki interakcji oraz czynnym udziale w występie Twoi goście poczują się wyjątkowo, a wspólne doświadczanie to najlepsze, co możesz podarować swoim współpracownikom.

🎉 Spraw, by Twoja kolejna impreza była niezapomniana. Zaskocz swoich gości oryginalnym pokazem, który zdobył uznanie w Polsce oraz USA i dzięki któremu Twoi goście doświadczą niemożliwego w swoich dłoniach.

📱 Jest to nowoczesne show iluzji, podczas którego goście używają swoich telefonów i na nich dzieje się magia. Przygotuj się, że goście będą do Ciebie podchodzić i mówić: "Ale miałaś dobry pomysł z tym magikiem!"

👀 Zobacz opinie i rekomendacje innych osób, które już dodały magii do swojego wydarzenia. Najczęstsze słowa bezpośrednio po występie: "Nie sądziliśmy, że to będzie aż tak dobre!"

Magia z bliska

od 10 do 1000 os.

Magia z bliska to doświadczanie niemożliwego w najbliższym kontakcie. Iluzjonista przechadza się między gośćmi i czaruję dla poszczególnych grup i stolików, a cuda dzieją się w dłoniach widzów. Świetny temat do rozmów i integracji gości.

Indywidualne doświadczenie

Świetny temat do rozmów

Magia w dłoniach gości

Mocne przeżycie

 

Magic Show

od 15 do 150 os.

30-minutowe show minimalnym riderem technicznym oraz dużą interakcją z gośćmi. Występ przygotowany na imprezy firmowe oraz inne wydarzenia, na których potrzebny jest pewny efekt WOW, a nie ma miejsca na budowanie sceny.

Idealne na atrakcję wieczoru

Interakcja z publicznością

Niezapomniane show

Pewny efekt WOW

One Man Show

ponad 150 os.

30-minutowe show z najbardziej efektowymi numerami, jak mnożenie butelek wina czy pojawienie kuli do kręgli. Przystosowane na najważniejsze eventy i jubileusze, podczas których jest scena oraz obsługa techniczna. Prawdziwie magiczne doświadczenie, które możesz podarować swoim gościom.

Widowiskowe i magiczne show

Dla najbardziej wymagających

Numery z „Mam Talent!”

Polecane przez agencje

Najczęściej wybierane pakiety

💡 Organizatorzy często wybierają połączenie pokazu iluzji oraz magii z bliska, dzięki czemu goście mają pełne doświadczenie magii.Skontaktuj się po pełną ofertę.

Magic Show
+ Close-Up

do 150 os.
 • 30 min. magiczne show
 • 60 min. magii z bliska
 • 1,5-godzinna atrakcja wieczoru
 • Wyróżnia się na tle innych imprez
 • Bestseller na wydarzenie firmowe
 • Świetny stosunek cena/jakość

One Man Show
+ Close-up

ponad 150 os.
 • 30 min. widowiskowe show
 • 90 min. magii z bliska
 • 2-godzinna atrakcja eventu
 • Występy po polsku i angielsku
 • Doświadczenie prawdziwej magii
 • Dla osób, które widziały wszystko
Piotr Denisiuk wraz z Łukaszem Jakubów
piotr Denisiuk iluzjonista
Łukasz Jakubów manager

POROZMAWIAJMY

Poczuj dumę z wyboru atrakcji, którą goście będą pamiętać latami.


Podaruj gościom pewny efekt WOW.

Łukasz Jakubów, 607 476 605 manager@mistrzowiemagii.pl

Szybki kontakt